PRZEDSPRZEDAŻ! Limitowany box wrześniowy "Fantastic School of Magic"

  • nowość
Cena: 85,00 zł 85.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wrześniowy box "Fantastic School of Magic" będzie zawierał coś dla fanów Harry'ego Pottera oraz "Fantastycznych zwierząt" autorstwa J.K. Rowling.

 

Zawartość boxa:

  • 3 świece: jedna o poj. 135 ml oraz dwie o poj. 60 ml *
  • 3-4 wspaniałe i niepowtarzalne gadżety związane z przedstawionymi wyżej książkami**

 

* Świece zawarte w boxie pochodzić będą z limitowanej kolekcji i nie będą dostępne pojedynczo w sprzedaży!

** Liczba gadżetów będzie ściśle związana z ilością zamówionych boxów

 

Przedsprzedaż boxów trwać będzie od 16 do 31 sierpnia br. włącznie.

 

Boxy wysyłane będą między 24 a 28 września br.***

 

*** W przypadku zamówienia innych produktów ze sklepu razem z boxem i opłacenia jednego kosztu wysyłki, produkty te zostaną wysłane dopiero razem z boxem, tj. między 24 a 28 września br.

**** Kody zniżkowe nie obowiązują na zamówienie boxa.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl